Lektura felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi opracowanie
Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Test składa się z 12 pytań.. Plan ramowy 1.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia .„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to powieść wielogatunowa.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeń Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang ./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Postacie tytułowe Felix Polon.

Skomentuj.. Udostępnij.. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. poleca 82 % 3211 głosów.. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie .1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. profesora Stefana Kuszmińskiego.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Skomentuj.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Super test z lektury.. Udostępnij.. Sygnał z czujnika odbierany jest przez centralkę podpinaną do komputera.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Felix Polon - charakterystyka.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?.

... jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 ...- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. profesora Stefana Kuszmińskiego.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem „Książki Roku 2005".. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Szukaj.. Odpowiedz.Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz spać spokojnie - z łatwością zdobędziesz piątkę lub nawet szóstkę!. Opracowane przez Freshmind Sp.. Nika.MickiewiczWynalazki pojawiające się w powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi": • Czujnik temperatury - wynalazek taty Felixa; część urządzenia do sterowania temperaturą w domu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Treść .. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi"..

Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.71% Rafał Kosik „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie.

A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jako taka łączy w sobie cechy: - powieści fantastycznej (eksperymenty nauczyciela biologii, spotkanie ze Świętym Mikołajem, gnom strzeżący skarbu), - powieści fantastyczonaukowej (wynalazki pana Polona, poziom rozwoju sztucznej inteligencji),Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Quiz w Poczekalni.. Rozwiń zagadnienie, odwołaj się do tekstów Wisławy Szymborskiej oraz Rafała Wojaczka./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Czas i miejsce akcji„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura obowiązkowa) - ćwiczenie wprowadzająceJedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.

Opracowane przez Freshmind Sp.. Net Bielecki - charakterystyka .. Ikigai 10 miesięcy temu.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. 1565 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Ale tata Niki żyje!. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej szkole - gimnazjum im.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. 89% „Kobieta i kobiecość, niewiasta widziana oczami mężczyzny"..Komentarze

Brak komentarzy.