Wypracowanie moja rodzina
Ma długie, proste, blond włosy, niebieskie oczy .Moja rodzina jest dość duża.Mój tata ma 45 lat i pracuje w biórze podrózy.Często podróżuje samolotem do rózch kraji.Obecnie jest w podróży w Niemczech.Moja mama jest kobietą bardzo pracowitą.Zajmuje sie domem i codziennie robi zakupy.Zawsze jest miła i w dobym humorze.hej to znowu ja mam to wypracowanie więc jak mozesz to bardzo prosze przetłumacz mi je na język niemiecki :) moja rodzina składa się z pięciu osób: moja mama, mój tata, dwóch braci i ja.. Tatuś zajmuje się światełkami, a moja siostra i mamusia bombkami i łańcuchami.Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. 14 gru 2014.. Pomóżcie ludziee prosze.. Są to osoby mi najbliższe, które znam od urodzenia i które opiekowały się mną w dobrych i złych chwilach.. Na koncie mam 2 wicemistrzostwa szkoły w warcabach.. Mieszkamy na obrzeżach miasta w .Nazywam się Kasia, mam 15 lat, interesuję się biologią i psami.. Tata wyciąga Pismo Święte i czyta fragmenty.. Moja mama ma 39 lat i nazywa się Dorota lubi ona robić różne prace domowe takie jak gotowanie sprzątanie czy pranie.Moja rodzina (forma: list nieformalny) Mój przyjaciel.. Zaloguj się, aby móc skorzystać z tej opcjiWzór wypracowania Ja i moja rodzina.My best friend.. mój tata ma 55 lata.. Coraz częściej młodzi ludzie opuszczają swój dom rodzinny, gdy stają się pełnoletni..

Moja rodzina.

Etykiety: Historia kl. IV, Ja i moja rodzina, Ja i moje otoczenie.Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej serdeczni.. W wielu domach trwają wielkie przygotowania do świąt.. Ona ma 55 lat i pracuje jako sekretarka w międzynarodowej firmie.. Ja jeszcze sie ucze w szkole podstawowej.. Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie--Moja rodzina jest bardzo duża.. Moja mama nazywa się Anna.. Moja mama interesuje się językami obcymi.Członkowie mojej rodziny byli kolejarzami, górnikami i rolnikami.. Brat szkończył już szkołę i jest zawodowym bokserem.. To znak dla wszystkich.. zawsze ma krótkie włosy.ubiera się modnie, lecz przede .Ja i moja rodzina - list; Jakie znaczenie w moim życiu ma muzyka?. Moja Ojczyzna to zarówno morze, góry, liczne jeziora, rzeki, jak i piękne wsie i miasta, a w nich cenne zabytki….Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.. Bardzo kocham moją, całą rodzinę i bardzo się cieszę, że ją posiadam.. Berlin - stolica NiemiecPrzetlumaczcie prosze: Mam na imię Sylwia i mam 17 lat.. To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja..

Mam .Wypracowanie na temat moja rodzina.

Tylko jakieś wypracowanie w czasie przyszłym by się przydało :) Deadman1.. Ale moja rodzina to także spory tłumek wujków, cioć, kuzynek i kuzynów, którzy wywarli duży wpływ na koloryt mojego dzieciństwa.Moja rodzina - Mi familia.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Moja rodzina brała udział w ważnych wydarzeniach historycznych, tj. w II wojnie światowej i w Powstaniach Śląskich.. Wypracowanie o przyjaźni.Moja rodzina składa się z pięciu osób.. Wypracowanie o niezapomnianych wakacjach.. Co o tym sądzisz?. Mówią, że jestem typową chłopczycą, może coś w tym jest.. Lubię muzykę i taniec towarzyski.Mamjednego psa i 2 koty.Interesuje sie sportem szczegolnie bieganiem.. Jest wysoka i szczupła.. Rodzina tak naprawdę powinna być najważniejsza w życiu każdego człowieka.. Moja mama jest bardzo ładna.. Moja mama nazywa się Anna.. Wzór wypracowania My best friend - mój najlepszy przyjaciel.. Propozycje bardzo dobre i przydatne jednak nie ma pozycji : List do edytora .Kiedyś myślałam, że moja rodzina jest idealnym przykładem normalności.. Moja mama ma na imię Nina i jest bardzo przyjacielska i kocha kwiaty.Lubi gotowac.Z zawodu jest krawcowa ale nie wykonuje tego zawodu.IV - Ja i moja rodzina o sierpnia 25, 2015.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Właśnie tu się urodziłam, mam wspaniałą rodzinę, przyjaciół, a także tu chodzę do szkoły..

Moja rodzina składa się z 4osób.

Ma 43 lata i pracuje jako pielęgniarka w szpitalu.. drukuj.. Uważam ją za bardzo tolerancyjną i mądrą.. Mam mame , tata 2 siostry i brata.. potrzebuje tego na jutro za karzdą odpowiedź z góry dziękujeWypracowanie z angielskiego o mojej rodzinie !. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Moja babcia bardzo troszczy się o wszystkie wnuki.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.. Basia chodzi jeszcze do gimnazjum.. jest średniej wysokości, szczupły i przystojny.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMoja rodzina - kompleksowe opracowanie tematu - Opracowania.pl.. W moim domu też jest zwyczaj ubierania choinki.. Witam mam problem ze zrobieniem zadania na Rosyjski, mianowicie mam ten tekst: Mam na imię Adrian, mam brata, tatę i mamę.. Moja mama jest nauczycielką a tata pracuje w biurze.Każdego poranka jemy razem śniadanie.Kiedy myślę o rodzinie, myślę głównie o kilkorgu najbliższych mi osób - mamie, tacie, starszym bracie oraz dziadku i babci - o tych, z którymi dzielę moje codzienne, domowe życie.. Czym jest rodzina?Wypracowanie na rosyjski o mojej rodzinie +1 głos..

Przy strojeniu drzewka bierze udział cała rodzina.

ma niebieskie oczy i czarno-siwe włosy.. Im zawdzięczam wszystko, co mam i kim się stałam.. Pocztówka z wakacji.. mam wypracowanie z angielskiego pt,, me and my family '' pomocyy!. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.. Nigdy bym jej nie zamieniła na żadną inną.Rodzina jest najważniejszą wartością w moim życiu.. Modlimy się, a następne .Cieszę się, że mieszkam w Polsce.. Czasami nawet za bardzo nas rozpieszcza, lecz mi to nie przeszkadza, gdyż uwielbiam spędzać czas w jej domu zajadając się pysznym ciastem zrobionym przez nią.. Na jutro mam Napisz wypracowanie na temat Praca na Polski PILNE !. 1,276 wizyt.. Mama jest nauczycielka j.angielskiego w szkole a tata jest prawnikiem.. Wigilijny wieczór z moją rodziną - opowiadanie.Nagle moja siostra woła z radością, ze za oknem już pojawiła się gwiazdka..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt