Napisz opowiadanie o feriach zimowych
Zapraszamy do lektury!. Przez Gość biedulkaaaa, Luty 11, 2008 w Dyskusja ogólna.. Podobne wypracowania.. Obudziłem się o 11, jak zwykle niewyspany.. 1.Napisz opowiadanie w którym przedstawisz najciekawszy dzień twoich feri zimowych.. Już wcześniej postanowiłem sobie, że zerwę w końcu z niechlubną tradycją odrabiania wszystkego w ostatniej chwili i dzisiaj poświęcę czas na nadrobienie .Jak spędzacie ferie zimowe?. Co robisz na ferie zimowe?. Był to kolejny dzień tegorocznych ferii zimowych.. byłam u cioci danuty na feriach i miałam dużo kol.. Może to być opowiadanie twórcze, ale realistyczne.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćJeden dzień z ferii zimowych - opowiadanie.. np cos sie stalo + moral lub cos z bezpieczenstwem.W pierwszym tygodniu ferii chciałabym pojechać na obóz zimowy Odbędzie się on w Zakopanym Organizatorzy obozu zaplanowali zwiedzanie okolic naukę jazdy na.. Każdy z nas miał swoją własną walizkę z niezbędnymi rzeczami.. :ma byc napisane na kartce A4 0 ocen | na tak 0%.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. W serwisie Gazetawroclawska.pl znajdziesz najciekawsze wiadomości, zdjęcia i wideo związane z: ferie zimowe opowiadanie .. Razem z mamą i tatą wyszliśmy przed dom.. Zimny, szary, onury, jeden z tych, ktore najchętnij przespałoby się cały..

Opowiadanie o moich feriach zimowych.

W serwisie Gazetawroclawska.pl znajdziesz najciekawsze wiadomości, zdjęcia i wideo związane z: opowiadanie o feriach zimowychwitajcie mam prośbę czy nie mógł by ktoś napisać mi krótkiego opowiadania o feriach jakie spedzilem oczywiscie zimowych:D Od tej pracy zaleze moja ocena bo nie zaliczylem 1 .Krótkie opowiadanie o feriach.Czy ktoś mi pomoże błagam!. Mogłam wkońcu się wyspać a także poleniuchować.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz Wypracowanie po niemiecku w czasie Perfekt o moich Feriach Zimowych.. byłam u cioci danuty na feriach i miałam dużo kol.. z którymi chodziłam do sklepu albo bawiłlam się z małą dziewczynka o imieniu julia jeśli będzie faj.. Był to kolejny dzień tegorocznych ferii zimowych.. Był piękny, słoneczny dzień.. Podobne wypracowania.. Henryk Sienkiewicz „Quo vadis" - sprawozdanie z książki; Henryk Sienkiewicz „W pustyni i w puszczy" - sprawozdanie z książki .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz wypracowanie na temat twoich tegorocznych Ferii zimowych minimum 13 zdań.1.Napisz opowiadanie w którym przedstawisz najciekawszy dzień twoich feri zimowych..

Pogoda ...Opowiadanie o moich feriach zimowych.

85% Opowiadanie z dygresj .. Przyznaję, że czuję się świetnie.Obudziłem się o 11, jak zwykle niewyspany.. Był piękny, słoneczny dzień.. Drogi Pawle, Wiem, że od dawna do Ciebie nie pisałam, ale szczerze mówiąc byłam bardzo zajęta.. pomuŻŚcie bo jak tego na jutro nie zrobie to dostane 2 paŁy z polakaNapisz list z ferii zimowych.. Zimny, szary, onury, jeden z tych, ktore najchętnij przespałoby się cały.. podpowiedz.. Teraz mam sporo czasu i chciałabym odnowić naszą znajomość.. Opowiadanie o moich feriach zimowych.. ( zdarzenia fikcyjne, ale realn…Wypracowania.. z którymi chodziłam do sklepu albo bawiłlam się z małą dziewczynka o imieniu julia jeśli będzie fajnie napisane i poprawnie większąśc a .Opowiadanie o moich feriach zimowych.Napisz opowiadanie o przygodzie, która miała miejsce podczas ferii zimowych.. Razem z mamą i tatą wyszliśmy przed dom.. Już wcześniej postanowiłem sobie, że zerwę w końcu z niechlubną tradycją.Opowiadanie o rodzinie i domu ; Opowiadanie z wakacji (z uwzględnieniem przygody) Opowiadanie o niezwykłej przygodzie ; Henryk Sienkiewicz „W pustyni i w puszczy" - opowiadanie o przygodzie Stasia i Nel; Homer „Odyseja" - opowiadanie o przygodzie Odyseusza w drodze do Itaki; Moja przygoda w lesie - opowiadanie z opisem przeżyć .Opowiadanie z ferii zimowych ..

moze to tez byc opowiadanie z morałem.

Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Moja przygoda - Stasiu Otręba W góry czas wyruszyć już, Bo to zima - no to cóżPierwszy dzień ferii zaczyna się dla nas po ostatnim dzwonku w szkole.Napisz w kilku zdaniach o Meine Winterferien (feriach zimowych po niemiecku ) Jestem słaby z jezyka niemieckiego i potrzebuje pomocy w tej pracy ponieważ jestem w klasie maturalnej.Opowiadanie o feriach 10zdań po Niemiecku.I had breakfast and took a shower, next surfing the Internet, watched TV and played on the computer.. Każdy z nas miał swoją własną walizkę z niezbędnymi rzeczami.. podpowiedz.. TAGI: jak napisać opowiadanie.. Nie wiem jak zacząć, rozwinąć iJak napisać kilka zdań na temat " jak spędziłam ferie zimowe ? ". to jest dla mojej siostry która jest w drugiej klasie podstawówki , daje najlepsze!. Poza kurtkami i ciepłymi ubraniami mieliśmy także kaski, gogle, buty oraz sprzęt narciarski.Jeden dzień z ferii zimowych - opowiadanie.Moje ferie zaczęły się już 15 stycznia..

TAGI: jak napisać opowiadanie.

Uczniowie napisali opowiadania i wygrali .Zadanie: ułóż opowiadanie o swoich zimowych zabawach wymyśl tytuł dla całości zacznij np tak lubię zimowe śnieżne dni zakończ np takniestety,jutro trzeba Rozwiązanie: zimowe atrakcje lubię zimowe, śnieżne dni mogę wtedy długo bawić się na podwórku .. „Rozłączenie" napisał Słowacki 20 lipca 1835 r. będąc nad szwajcarskim jeziorem Leman (czyli .opowiadanie o feriach zimowych.. mam na zadanie napisac opowiadanie z byle jakiego dnia z ferii mam z tym problem bo byłem tylko w domu PS.. Aktualnie jestem w Zakopanem, zatrzymałam się u mojej cioci.. Ferie zimowe spędziłam wraz z moją rodziną na Słowacji.. Był piękny, słoneczny dzień.Opowiadanie o moich feriach zimowych.. podpowiedz.. byłam u cioci danuty na feriach i miałam dużo kol.. 0 0 .napisz opowiadanie jak spędziłaś ferie zimowe 2011-02-15 15:01:17; Jak spedziłaś/eś Ferie Zimowe - Opowiadanie .. Odwiedzam kuzynostwo.ferie zimowe opowiadanie.. :) dziękuje i proszę jak najszybciej pozdrawiamPrezentujemy Państwu najlepsze opowiadania, które nasi młodzi czytelnicy nadesłali na konkurs "Moja wielka zimowa przygoda".. Napisz charakterystykę o sobie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt