Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury
Wypracowanie powinno dowodzic ze dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową z klasy 7.Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z jednym z bohaterów powieści.. Powinno być napisane w sposób ciekawy, obrazowy, tak żeby zaintrygować czytelnika, przy czym sens oryginału nie może zostać zafałszowany.Przemianę Marka Winicjusza, jednego z bohaterów ?Quo Vadis?. Napisz rozprawke dotyczaca motywu zła w folklorze na podstawie utworu jożin z bażin 2021-01-05 20:38:40; L. Wymyśl propozycje sportów i rozrywek dla jedynaka.Napisz rozprawke dotyczaca motywu zła w folklorze na podstawie utworu jożin z bażin 2021-01-05 20:38:40; L. Wymyśl propozycje sportów i rozrywek dla jedynaka.. można, Winicjusz był człowiekiem gwałtownym i egoistycznym który zawsze musiał zaspokoić swoje pragnienia.Opowiadanie- Moje spotkanie z Wielkim Bratem.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Ustal, o czym będzie to opowiadanie.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: opowiadanie o jednej z przygod hobbita.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmienia losy jednego z nich.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. na adres mailowy: [email protected] odtwórcze na podstawie lektury, filmu itp. Odtworzenie przebiegu zdarzeń..

Napisz opowiadanie.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. To ostatnie Mały Książę uczynił z lisem, po czym zostali porzyjaciółmi.. "Spotkanie z lwem" - przygoda z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza Jeszcze dziś mogłam oddać książkę do biblioteki.. W swojej pracy wykaż specjalne zdolności wybranego bohatera.. (Proszę o przesłanie prac do 01.04.2020r.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Tylko w kafejce siedział jakiś chłopak.Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.. 2011-11-05 22:10:41; napisz opowiadanie z dialogiem 2014-05-06 18:30:02Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Będzie ono początkiem wspólnej przygody .. Henryka Sienkiewicza można odnieść do słów Goethego ?Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się?. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej..

Proszę o wskazówki.Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.

Był upalny czerwiec.. Jeden z; Temat: Napisz opowiadanie o spotkaniu chilona chilonidesa z innym bohaterem literackim z .Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Spotkanie z Mią Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .1.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.. Zanim napiszesz Zbierz potrzebne informacje - wypisz z tekstu zwroty charakterystyczne dla poszczególnych bohaterów, tematy, o jakich mógłbyś z nimi porozmawiać.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia..

2014-02-05 20:21:52; Napisz mi opowiadanie z elementami opisu!

W wypożyczalni nie było nikogo.. NAPISZ OPOWIADANIE, W KTÓRYM JEDEN Z WYBRANYCH PRZEZ CIEBIE BOHATERÓW Z LEKTURY OBOWIĄZKOWEJ (Z; Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohatereminnego utworuNapisz opowiadanie z dialogiem.. Gdy tak chodził po Ziemi znalazł ogród z pięcioma tysiącami róż, tak bardzo podobnych do tej jego jedynej, lecz żadna z nich nie przypadła do serca Księciu.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. !Temat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Widok zza okna mimo wszystko wydawał mi się przyjemny.. Ubierając się, myślałam o swojej młodości, o moim wolnym,.Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' Pomóżcie sama nie dam rady.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. "Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową".Z wizytą w zamku Cześnika.. MINIMUM 200 SŁÓWNapisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. 2.Napisz opowiadanie o dalszych losach bohaterów z lektury "Ten obcy " 2011-10-07 16:29:32 Napisz opowiadanie o kradzieży jabłek z lektury "Ten obcy " 2010-10-23 21:31:06 Muszę mieć opowiadanie z lektury ,, Ten Obcy " 2017-12-10 16:47:00Rozmawiał z nim o polowaniach i oswajaniu..

"Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.

napisz opowiadanie o moim spotkaniu z jednym z bohaterow powiesci; Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.. Na ulicach panowała głęboka cisza.. Pracę możesz napisać na komputerze, w programie Word lub przesłać zdjęcie wypracowania.. Spotkał również Zwrotniczego i Kupca.. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni osy jednego z .Zadanie: pomocy dam naj napisz list do jednego z bohaterów Rozwiązanie:najlepiej napisz o rudym, który swoją postawą zasługuje na nasze uznanie, że podczas przesłucha i katowania nie zdradził kolegów, a wszelkie możliwe sposoby walczył o wolą polskę dopuścił się wielu czynów za które w tamtych czasach mógł być srogo ukarany Mały Książę 2010-11-20 15:21:25; Napisz opowiadanie z elementami opisu zatytułowanego:Wakacje Marcina.Pamiętaj o narracji w pierwszej.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. A więc o 1600 wyszłam z domu.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. Drzewa ledwo dawały skrawki cienia.. Zaczął się zastanawiać,Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę obowiązkową.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów" - tak .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt