Prezentacja na temat ulubionej dyscypliny sportowej
Znacząca większość ludzi interesuje się sportem.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Poniżej znajdziecie prezentację multimedialną dotyczącą zimowych dyscyplin sportowych.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.. Ale skoro już muszę wybrać, będzie to Bartosz Kurek.. Uczestnik finałów Mistrzostw Europy 2012.. Gra dotarła potem do Europy, lecz przez dłuższy czas granie w nią było raczej zajęciem biedoty.. Rower to zdecydowanie ulubiona dyscyplina osób powyżej 35-tego roku życia i 45-tego roku życia oraz wśród kobiet, które dwukrotnie częściej wybierają rower niż bieganie.. Polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w Borussii Dortmund oraz reprezentacji Polski, członek Klubu Wybitnego Reprezentanta.. 4.Zabawy na śniegu i lodzie .Sporty olimpijskie - dyscypliny sportowe uprawiane podczas Letnich i Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. 2012 Prowadząca: Ilona Cieśla Cele ogólne: - Wiązanie opisu słownego z treścią obrazka - Wzbogacenie słownika o nazwy dyscyplin sportowych - Budowanie wypowiedzi wielozdaniowej - Rozwijanie koordynacji wzrokowo - ruchowej Cele operacyjne .Osoby w wieku 18-24 lata jazdę na rowerze jako uprawianą dyscyplinę wskazują dopiero na szóstym miejscu.. Jedyną osobą, która doceniała siedzenie w nocy przy komputerze i edytowanie własnych zdjęć na bardziej tumblrowe do prezentacji była moja przyjaciółka, która za swoje trochę tandetne prezentacje dostawała 6.Scenariusz zajęć dla dzieci 5 letnich Temat kompleksowy: Lubimy zabawy i sporty Temat dnia: „Znamy różne dyscypliny sportowe" Data: 19.04..

Utwórz prezentację na temat swojej ulubionej dyscypliny sportowej.

Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. Skocznia narciarska w Zakopanem.. Ponadto będą państwa/miasta na sportowo, konkurs fotograficzny „Aktywne ferie", a także turniej online w najpopularniejszą grę sportową FIFA 21.. 10 skutecznych zasad, darmowe programy i zdjęcia, które możesz wykorzystać w swoich prezentacjach.. jakie są wyniki badań na temat popularności uprawianych dyscyplin sportowych wśród .10 najpopularniejszych sportów na świecie.. Na podium ulubionych dyscyplin w tej grupie są bieganie, siłownia i pływanie.Dyscypliny sportowe-obrazki • pliki użytkownika iwopaczko przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • SPORT BASEBALL.jpg, SPORT BASKETBALL.jpgDzięki temu dowiedziały się wielu informacji dotyczących specyfiki tej dyscypliny sportowej, co - mamy nadzieję - zachęci przedszkolaki do aktywnego spędzania czasu w celu prozdrowotnym.. Bo nie znoszę oglądać sportu - ale sam uprawiam sport, najchętniej pływanie.Zachęcanie do rozwijania swoich umiejętności poprzez uprawianie ulubionej dyscypliny sportowej Fiłończuk Joanna Temat: „Wizerunek matki w różnych tekstach kultury" Poznanie tekstów kultury, prezentujących różnorodny wizerunek matki.. Każda grupa ma przedstawić wylosowaną dyscyplinę sportową - pozostali uczestnicy mają odgadnąć jaka to dyscyplina..

3.Prezentacja na temat Zimowych Igrzysk Sportowych w Soczi w Rosji.

Jest to bardzo ciekawa osoba, na pewno bardzo dobrze umie grać.. (np. kolarstwo, siatkówka, pływanie, kajakarstwo, lekkoatletyka, szermierka)-Dlaczego ludzie uprawiają sport?-Gdzie można uprawiać sport?Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie.. A to nie wszystkie propozycje.Title: Piłka nożna prezentacja, Author: Kamil98, Name: Piłka nożna prezentacja, Length: 14 pages, Page: 1, Published: 2014-09-30 .. Od 1900 r. dyscyplina olimpijska.. Wychowanek VarsoviiPrezentacja na przykładach.. „ Moja ulubiona dyscyplina sportu".. Dla wielu to pasja a nawet obsesja.. Piłka nożna stała się liczącym się sportem w XIX wieku, kiedy to powstały pierwsze piłkarskie kluby sportowe - F.C.. Wszystko to bezpłatnie od Google.Mam nadzieję, że każdy z was znalazł tam swojego ulubionego sportowca i dyscyplinę, która przypadła mu do gustu.. WARUNKI UCZESTNICTWA Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-8.. Każdy z tych sportowców musiał pokonać wielu rywali z innych państw, żeby zdobyć medal i godnie zaprezentować nasz kraj..

Na całym świecie w 2009 ...Kapitan grupy wybiera sobie kartonik z nazwą dyscypliny sportowej.

Dyscypliny sportowe na multidyscyplinarnych zawodach sportowych‎ (15 kategorii)Jedynym sportem, który lubię i oglądam jest siatkówka.. Edytuj.. Mecze piłki nożnej przynoszą wiele radości wzruszenia a czasem smutku jeśli moja ulubiona drużyna przegra.. Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 obejmowały 28 dyscyplin sportu, nowych 5 dyscyplin zostaną dodane do programu Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020; Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 obejmowały siedem dyscyplin sportowych.. Rodzic zadaje pytania:-Co wiesz na temat sportu?-Jakie znasz dyscypliny sportowe?-Które dyscypliny sportowe odbywają się na olimpiadzie letniej?. Skoki narciarskie to dyscyplina sportowa rozgrywana na skoczniach narciarskich od połowy XIX wieku.. Sport odgrywa znaczącą rolę w życiu ludzi.W Wikimedia Commons znajdują się multimedia związane z tematem: Dyscypliny sportowe: Podkategorie.. Ale dyscyplina sportowa, którą lubię oglądać czy samemu ćwiczyć?. Uzupełnianie wyrazów brakującymi literami ły__wiarstwo piłka no__na __okej koszyk__wka ł__cznictwo podnoszenie cię__rów .__eglarstwo Znajdziesz tam też sporo informacji na temat konstrukcji samych wykresów, dobrych praktyk itp. Liczby, badania i dane statystyczne będą działać na Twoją korzyść, jeśli dobrze i ciekawie je pokażesz.Wypowiedzi dzieci na temat sportu..

Zapisz prezentację w pliku pod nazwą określającą tę dyscyplinę.Jakie dyscypliny sportowe uprawiają Polacy?

2.Zadanie: napisz list do kolegi o dyscyplinie sportowej pilka nozna Rozwiązanie:drogi tomku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam zapisałem się do klubu piłki nożnej o nazwie ,,sparta 39 39 co tydzień mamy treningi nasz trener, uczy nas przeróżnych rzecz, takich jak, strzelanie celnie piłki do bramki niedawno uczył nas jak podkręcać piłkę bardzo lubię, ten sport i .Baza 78 słówek i wyrażeń z kategorii `Dyscypliny sportowe`.. Przez ten piękny sport poznałem wielu znajomych poczułem smak zwycięstwa ale i gorycz porażki.Tę najpopularniejszą dziedzinę sportową na świecie wymyślono w Azji 2000 lat temu.. Pliki z prezentacją zapisałam jako PowerPoint 97-2003 dla tych, którzy korzystają ze starszej wersji programu OFFICE oraz PowerPoint 2016 dla tych, którzy mają zainstalowany na swoim komputerze nowy pakiet OFFICE.Wszystko, co musisz wiedzieć na temat 4 ligi angielskiej .. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Zawsze stara się wyprowadzać wszystkie akcje do końca.SŁYNNI POLSCY SPORTOWCY Robert Lewandowski ur. 21 sierpnia 1988 w Warszawie.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Dlatego też nie mogę powiedzieć, że mam jednego ulubionego sportowca, gdyż tam na pewno jest ich więcej.. Liczba i rodzaje konkurencji mogą się nieznacznie zmieniać od jednej .Niestety moi nauczyciele informatyki skupiali się na tym, 'że prezentacja jest za mało kolorowa, że za mało opisów'..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt