Napisz opowiadanie na temat moje spotkanie z bohaterem literackim
A właściwie napisała, żebym poszła potem pod bramę „zamku".. Proszę o szybką odpowiedź !. -Skąd znasz moje imię?Kim jesteś!-zapytała z oburzeniem Mary.. napisz opowiadanie na podstawie ballady .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz opowiadanie z elementami opisu i dialogiem dotyczące zdarzenia , którego nie można racjonalnie wytłumaczyć.. Z trudem wygrzebałem się ze specjalnego śpiwora, przymocowanego do ściany statku kosmicznego.. W tym momencie dobrze przeprowadzić także refleksję nad wątkami pojawiającymi się w .Czy mógłby pan coś więcej powiedzieć na ten temat?. Napisz opowiadanie, w którym przedstawisz jak zmieniło się życie bohatera - narratora po otrzymaniu listu.Ula odpowiadała na te listy, szczęśliwa, że nie traci kontaktu z Zenkiem, ale martwiło ją to, że on nie pisze ani słowa na temat obiecanego przyjazdu.. Uczestniczenie w przedstawieniach teatralnych 13.Organizowanie konkursów literackich 14.. Opowiadanie.Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Napisz opowiadanie na temat ,,Moje spotkanie z mitologicznym bohaterem''..

Opowiadanie - moje spotkanie z bohaterem literackim.

Właśnie spełniało się moje największe marzenie: lot .C.. Kliknij i odpowiedz.Napisz barwne opowiadanie o swoim spotkaniu z ulubionym bohaterem literackim.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.Dalsze losy czwórki głównych bohaterów powieści „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej według mnie potoczyły się szczęśliwie.. Nie zareagowaly nawet na klakson .Z samochodu wysiadl kierowca i powoli sprowadzil je na pobocze.. Wakacje właśnie dobiegały końca i każde z dzieci wracało do swoich miast.. - dorzucił starzec.. zadanie dodane 26 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika ellunia35 (-300) [Szkoła podstawowa]Znasz odpowiedź na zadanie: napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów zemsty z bohaterem innego utworu literackiego podczas ktorego jeden z nich opowie o jakimś śmiesznym wydarzeniu?. szybko.. Kliknij i odpowiedz.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów ,,Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swego życia.Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej..

napisz opowiadanie na temat,,moje spotkanie z bohaterem przeczytanej książki.

zadanie dodane 12 kwietnia 2015 w Język polski przez użytkownika nulkaaa1234 [Szkoła średnia]Moje spotkanie z bohaterem lektury pt.Ten obcy.. Po wakacjach wszyscy wracają pełni wrażeń i każdy chce opowiedzieć o swoich przygodach, w przekonaniu, że są najciekawsze.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz opowiadanie na temat fikcyjnego spotkania z bohaterem literackim lub filmowym który mógłby być twoim przyjacielem.. Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów ,,Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, Potrzebujesz pomocy?. Spotkania z biblioteką w Starym Sączu 12.. Na pozegnanie kaczki wdziecznie zakwakalyOpowiadanie o spotkaniu bohatera quo vadis i bohatera z iinej dowolnej lektury,przemiana 1 z nich.. Festyn ,,Europejskie dzieci'' • Malowanie sylwet bohaterów, obrysowywanie, stemplowanie, wydzieranie.. Możesz przedstawić wymyśloną sytuację lub przygodę, która przytrafiła Ci się naprawdę .Napisz opowiadanie.Baśń na temat prawa do nauki.. Mia złożyła mi podpis na kartce.. - Pewnie.. Oczywiście wiedziała, że aby spotkać się z nią musi przemierzyć z północy na południe niemal całą Polskę, a żeby to zrobić potrzeba czasu.GdzieJaPacze.. by nie włączać do tekstu zbyt wielu osób oraz nie serwować czytelnikowi nadmiernie obfitych informacji na ich temat..

Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem historycznym.

Amelia napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim wymyślone opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim spotkanie z .napisz opowiadanie na temat,,moje spotkanie z bohaterem przeczytanej książki.. Opowiadania (Język.. Lewis „Opowieści z Narnii"- moje spotkanie z bohaterem powieści Łucję spotkałam w szkole.. 1,703 wizyt.. Teraz jego duch mści się na tych, którzy chcą tam mieszkać.. Ula zamieszkała z tatą w Olszynach i zaakceptowała jego nową żonę.Pewnego burzliwego dnia poszedł na spacer i już nie wrócił.. 0 głosów.. Nasza nauczycielka z polskiego dała nam do przeczytania książkę pt. Ten obcy.Po przeczytaniu pierwszych stron zapoznalam się z pięcioma głównymi bohaterami powieści.Mimo iż są młodzi mają zwariowane pomysły, dlatego przypominają mi mnie i moją paczkę z czasów dzieciństwa i nasze całoroczne wybryki.. W noc kiedy księżyc odbija swoje promienie w oknach domu dzieją się tam potworne rzeczy.. Żaden z mieszkańców nie odważyłby się wejść do tego straszliwego miejsca.. Praca może przyjąć formę opowiadania z dialogiem,listu,opisu sytuacji lub kartki z pamiętnika.Zobacz 3.Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów?. spotkanie ze Skawińskim twoje spotkanie ze Skawińskim Opisz spotkanie ze Skawińskim Dialog ze Skawińskim Moje spotkanie ze Skawińskim opowiadanie z dialogiem przebieg .Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań..

Opowiadanie z bohaterem lektury dzieci z bullerbyn.

Napisz Opowiadanie o Spotkaniu jednego z bohaterów syzyfowyw orać i innej lektury w którym jeden; Napisz opowiadanie o spotkaniu Marka Winicjusza z bohaterem innego utworu literackiego w czasienapisz opowiadanie jednego z bohaterow lektury obowiazkowej z bohaterem innego utworu literackiego .Spotkanie to bedzie poczatkiem wspolnej przygody, ktora zmieni losy jednego z nich.Napisz pracę na temat moje spotkanie z bohaterem literackim.. • Wykonywanie własnej ilustracji do przeczytanego tekstu oraz ułożenia własnego zakończenia.Napisz opowiadanie o psie dunaju z książki ten obcy !. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 17.10.2016 (16:27) - przydatność: 50% - głosów: 12Pierwszy w historii egzamin na zakończenie klasy VIII odbędzie się 15-17 kwietnia 2019 r. Tematy wypracowań..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt