Zredaguj wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat
Czy Wasze fantazje się ziściły?. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Ciężko jest przewidzieć, co przyniesie ze sobą przyszłość, lecz za 100 lat świat na pewno nie będzie przypominał tego świata, który znamy dzisiaj.. Czasami trudno pojąć, jak działają te wszystkie wynalazki dookoła nas.wyobrażam sobie że za 90 lat świat sie zmieni .. Także stworzą sztuczne zwierzęta.nie wyobrażam.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Pofantazjujmy!W ciągu ostatnich 50 lat sposób, w jaki funkcjonują ludzie uległ ogromnym zmianom.. Opis.. Najpierw życie codzienne.. wszystko będzie w barwach cieplych .. Bazując na teraźniejszym stanie rzeczy można przypuszczać, że nauka i technologia ulegną wielkiemu rozwojowi, który pozwoli na wyeliminowanie negatywnych elementów .Tak będzie wyglądał świat za 20 lat - skopiują nasze mózgi .. Za 20 lat zamieszkamy w kosmosie.. (takich np. jak mukiwiscydoza), które za kilka lat zmienią życie setek tysięcy ludzi.Raczej w ciągu 3 lat aż takie cuda się nie wydarzą, ale widać, jakie wyobrażenie o XXI wieku mieli ludzie jeszcze 20-30 lat temu.. Mam także wielka nadzieje, ze w przyszłości założę szczęśliwą, idealna rodzinę, z która przejdę szczęśliwie przez dalsze życie, chciałbym bardzo zbudować dom i zasadzić .Ta przyszłość, kolejne 15 i 30 lat, będzie zupełnie inna niż sobie wyobrażamy..

2011-06-09 16:16:31; Jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat?

Przypomnijmy sobie świat bardzo niedawnej przeszłości.. List do siebie, który przeczytam za 20 lat.. Korea Płn. przymiera głodem.. Rozwój nauki i technologii jeszcze się jednak nie skończył i wciąż czekają nas niezwykłe odkrycia.. Jednak, żeby zrozumieć, na czym będzie polegało (według mojego wyobrażenia) rozwijanie się świata technologicznie, trzeba zrozumieć, czym jest technologia.. Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Całkowity odlot, tak sobie ostatnio myślałam, że przez ostatnie 20 lat świat poszedł tak daleko, że to jest nie do wyobrażenia.. Prezentujemy najciekawsze prognozy futurologów - jak będzie wyglądać nasza rzeczywistość za 10, 20 i 30 lat?W szkole spędzałem dziennie około 2 godzin.. 3 0 Odpowiedz.. Prognozy amerykańskiego wywiadu 11 gru 12 19:31 .. Zwłaszcza technologia.. Przez te godziny nauczyłem się więcej niż dzieci w 2004 roku.. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.jak wyobrażasz sobie świat i komputery za 20 lat?. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Ludzie nie będą się oszczędzać w wulgaryzmach i używkach, dzieci często będą pytać - a co to jest szkoła..

Jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat?

Pamiętacie, jak Wy wyobrażaliście sobie XXI wiek jako dzieci?. na lepsze.. A tak na poważnie, to mam nadzieję, że będą wyższe płace, młodzież zamiast siedzieć na kompie 24h dziennie, niech wyjdą czasem na dwór.Jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat?. 2011-04-03 15:06:26 Załóż nowy klubNasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Nowe informacje .Zredaguj wypracowanie na temat:Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat.Pamiętaj o właściwej konstrukcji swojej wypowiedzi:wpierwszym akapicie zawrzyj wstęp,a w ostatnim_zakończenie.W rozwinięciu każdą myśl zapisuj w osobnym akapicie.Pomocy z 15 zdań do 20:(.Jak będzie wyglądał świat za 20 lat?. Za 20 lat samochody będą latać, będę miała 37 lat :P laptopy będą tak przenośne że zmieszczą się do kieszeni, telefony będą takie małe i tak [CENZURA]* że nie będą sie rysowały, dzieci wracając ze szkoły nie będą miały tyle zadane co ja .Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat opowiadanie klasa 4 podstawowa .. A jak wyobrażacie sobie świat - naukę, technikę, w ogóle życie ludzi - za 50 lat?. Moja uczelnia jest bardzo ogromna.. Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat Świat będzie się cały czas rozwijał..

2010-07-22 22:13:38 Jak wyobrażasz sobie świat za 36 lat ?

Być może będzie to nasza ostatnia przyszłość Fot.: Visual via ZUMA Press / Zuma Press .. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. Napisana przez: olawysocka234.. Słynny polski sportowiec zakażony koronawirusem.. Nauczą się gotować, sprzątać .Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat.. Podobne pytania.. najciekawszą odpowiedź wynagrodzę.. ludzie będą latać a samoloty pływać a samochodów nie będzie .wszyscy bedą sie cieszyć że nie będzie zimy .. Eksperci z Kaspersky Lab postanowili uczcić ten okres, próbując wybiec w przyszłość i wyobrazić sobie, jak technologia informacyjna może rozwinąć się i zmienić nasze życie w nowej cyfrowej rzeczywistości 2045 roku, czyli za 30 lat.Jak wyobrażam sobie swoją przyszłą rodzinę .. talenty i planyna 10 lat.. 2015-03-09 21:43:09 Wyobrażasz sobie swoją przyszłość ?. Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Naukowcy połączyli ze sobą mózgi trojga ludzi .. Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. wszytkie marzenia się spełnioł każdego człowieka nawet te niemożliwe ..

Wyobrażasz sobie świat bez muzyki?

2010-07 .Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Ja za 20 lat.. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).Jak wyobrażasz sobie świat i życie ludzi za sto lat?. 3 oceny | na tak 100%.. 2015-03-09 21:43:09Zadanie: jak wyobrazasz sobie swiat za 20 lat zredaguj wypracowanie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zredaguj wypracowanie na temat jak wyobrażam sobie świat za 20 lat Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Wypracowania.. Jeśli wierzyć najnowszemu raportowi Koreańczyków, będziemy żyć w podwodnych miastach, mieć własne osady na Księżycu, a na wycieczkę dookoła świata wybierzemy się z całym naszym domem.Około 30 lat temu komputer osobisty zaczął trafiać pod strzechy, rewolucjonizując społeczeństwo pod względem sposobu życia.. za ludzi będa wykonywac prace roboty naprzykłam za nauczycieli kucharzy sprzedawców .. a pieniądze będą .Zredaguj wypracowanie na temat: Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Świat za 20 lat wyobrażam sobie tak, że babcie i dziadkowie będą chodzić na zakupach po mieście z iPhone 30, na stopach mając airmaxy a u góry crop-top 😅.. Język polski .. Tak naprawę wyglądał potwór z Loch Ness?. Podczas przerw wszyscy uczniowie zbierają się na szkolnym basenie, rozmawiają ze sobą, a niektórzy nawet się kompią w basenie.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. na przerwe.. Proszę o ciekawe i sensowne odpowiedzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt