Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej
Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Pisz zgodnie z tematem i planem.. Zadanie na 17 III 2020rWypracowania o charakterze twórczym •Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. W wypożyczalni nie było nikogo.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego .Rozmawiał z nim o polowaniach i oswajaniu.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz lekturę .Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.potwierdź przykładem z lektury obowiązkowej, w zakończeniu napisz wniosek, jaki wynika z całej Twojej wypowiedzi.. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw swoje stanowisko na ten temat, w rozwinięciu uzasadnij, dlaczego tak uważasz, i swoje uzasadnienie potwierdź przykładem z lektury obowiązkowej,Opowiadania.. Napisz opowiadanie o wydarzeniu w Twojej szkole, w którym mógłby wziąć udział bohater lektury obowiązkowej (wybranej spośród lektur wymienionych na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego)..

Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.

Wkrótce powieść została wydana w formie druku zwartego, jej premiera odbyła .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. A więc o 1600 wyszłam z domu.. Twoja praca powinna zawierać co najmniej 200 słów.. Twoja praca powinnaNapisz opowiadanie o tym, jak dzięki spotkaniu z Małym Księciem w Twoim życiu pojawił się przyjaciel.. !Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Jeszcze dziś mogłam oddać książkę do biblioteki.. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz utwór Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich..

MINIMUM 200 SŁÓWNapisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.

Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego .Napisz opowiadanie o spotkaniu z wybranym bohaterem lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. To ostatnie Mały Książę uczynił z lisem, po czym zostali porzyjaciółmi.. Spotkał również Zwrotniczego i Kupca.. Zaczął się zastanawiać,Spotkanie z Mią Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot.. ma być nie skomplikowane i nie skopiowane DAJE 100 pkt.Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: „Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową".. Tylko w kafejce siedział jakiś chłopak.W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym"..

Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.

Temat 2.. Jeden z; Temat: Napisz opowiadanie o spotkaniu chilona chilonidesa z innym bohaterem literackim z lekturyNapisz opowiadanie o spotkaniu z wybranym bohaterem lektury obowiązkowej, w czasie którego podzieli się on z Tobą swoimi doświadczeniami dotyczącymi życiowych wartości.. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Oceń, napisz recenzję/opinię [+] Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Egzamin ósmoklasisty.Jakie lektury obowiązkowe dla liceum i technikum.. "Spotkanie z lwem" - przygoda z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza Dziewięć dni wędrowali już Staś i Nel do Smaina po wypalonej dżungli i bezdrożnych stepach Afryki.. Każdy temat będzie wymagał odwołania się do obowiązkowej lektury szkolnej ORAZ/LUB do utworu bądź utworów samodzielnie wybranych przez ucznia.Wypracowania o charakterze twórczym • Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia..

Jakie lektury trzeba znać, żeby zdać egzamin po ósmej klasie?

Gdy tak chodził po Ziemi znalazł ogród z pięcioma tysiącami róż, tak bardzo podobnych do tej jego jedynej, lecz żadna z nich nie przypadła do serca Księciu.się do wybranej lektury obowiązkowej.. 2010-03-23 19:00:49Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz recenzję wybranej lektury obowiązkowej, którą -według Ciebie- każdy powinien przeczytać.W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".. Egzamin ósmoklasisty - lista lektur.Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Lista lektur obowiązkowych dla klas VII i VIII przywołana została w arkuszu .życiu wybranych przez Ciebie bohaterów literackich.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Wa) tematu o charakterze twórczym (np. opowiadanie twórcze) oraz b) tematu o charakterze argumentacyjnym (np. rozprawka, artykuł, przemówienie).. LekturyLektury obowiązujące na egzaminie po szkole podstawowej.. Twoja praca powinna Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Temat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt