Napisz rozprawkę na temat internet kopalnia rzetelnych informacji czy śmietnik
- Internet umożliwia kontaktowanie się z bliskimi, którzy nie mają możliwości porozmawiać z nami osobiście - Możemy zobaczyć aktualne wydarzenia ze świata Kontrargumenty: - Ktoś może podszyć się pod nas lub naszych znajomych - Ktoś może zdobyć nasze dane i wykorzystać je np. żeby nas okraść .Internet pochłania nasz cenny czas, który moglibyśmy poświęcić na naukę lub na spotkania ze znajomymi.. Udzielajac się na forach możemy poznać nowych ludzi i wymienić z nimi swoje poglądy.. Śledź firmowe blogi.. Argumenty:-Internet umożliwia ( darmową ) naukę w domu.. Kompozycja; kolejność argumentów nie może być przypadkowa, zastanów się czy temat nie narzuca Ci kompozycji, wybierz kompozycję i konsekwentnie jej przestrzegaj.. Dzięki niemu zdobywam informacje, które następnie wykorzystuję w szkole, koresponduję z bliskimi i rodziną, którzy podobnie jak ja mają dostęp do sieci.Internet - dobrodziejstwo czy zagrożenie dla człowieka.. Wiele podmiotów decyduje się na prowadzenie blogów z informacjami na temat swojej branży.Rozprawka "internet kopalnia żetelnych informacj czy śmietnik" Rozprawka "internet kopalnia żetelnych informacj czy śmietnik.. Można w nim znaleźć wiele potrzebnych nam informacji jak i również wpaść w pułapkę zastawioną np. przez członków sekt, oszustów, pedofilów etc. Jestem przekonana, że większość ludzi, gdy potrzebuje.Zadanie: napisz rozprawkę na temat czy internet zbliża ludzi Rozwiązanie:internet to bardzo uzależniająca technologia może byc zagrożeniem dla młodych pokoleń ludzie oddalają się od siebie ,od nauki, czytania książek czy też przebywania na świeżym powietrzu jednak uważam,że internet jest dobrym sposobem na zblizenie ludzi do siebie co postaram się udowodnić w poniższych .Internet nie jest ani śmietnikiem, ani bagnem..

W Internecie można znaleźć wiele informacji 2.

Pamiętaj o strukturze .O tym, jak "rozprawić się" z wyzwaniami współczesnego świata, czyli jak napisać rozprawkę.. Nigdy nie mamy pewności czy informacje zawarte w Internecie są .WWW - usługa najczęściej używana w Internecie Bardzo często nie udaje się nam znaleźć istotnej informacji na pewien temat w encyklopedii, sam proces szukania jest czasochłonny.. Coraz więcej osób ma dostęp do Internetu.. 2014-09-23 18:30:44 Napisz rozprawkę na temat : "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" (minimum 3 strony) 2013-10-19 11:38:07Rozprawka tego typu opiera się na najprostszym schemacie: teza, argumenty, potwierdzenie tezy; rozprawki oceniające - w temacie występuje pytanie („jak", „który"), a autor rozprawki ma dokonać wyboru, ocenić, przyjąć określony punkt widzenia; rozprawki rozstrzygające - w temacie występuje antyteza zmuszająca do dokonania .Rozprawka jest rodzajem wypowiedzi pisemnej, w której poprzez analizę ustosunkowujemy się do podanego w jej temacie problemu.. W internecie możemy znaleźć niemal każdą informację.. Są u nas wywiady, opinie i felietony..

Obecnie czasy sprzyjają rozwojowi komunikacji przez internet czy telefon.

Jeżeli zdecydujecie się na jej napisanie ważne, abyście pamiętali o podstawowych zasadach, jakie obowiązują przy jej pisaniu.Pamiętaj, że rozwinięcie rozprawki to miejsce tylko na argumenty (i w trudniejszej wersji kontrargumenty), którymi możesz przekonać oponentów.. Trudno zaprzeczyć, że bez wychodzenia z domu możemy zrobić zakupy, zapłacić rachunki, a także zarezerwować wczasy.Sharoona.. Możemy poczytać na interesujące nas tematy lub dowiadujemy sie bardzo szybko w jakich ksiazkach je znajdziemy.Z telewizja jest gorzej,zasmieca nasze umysły,nasycona taką czy inna propaganda,a seriale,pozal sie boze"dla kucharek" jak mowi moj syn.Programy rozrywkoweJak napisać rozprawkę 1)Wstęp- We wstępie należy: -Zasygnalizować jak zrozumiałeś temat -Wprowadzić do tematu krótko i rzeczowo wyjaśniając tezę -Zapowiedzieć dalszy tok rozumowania (Czy warto się zakochać-to jest temat do rozprawki) (Warto się zakochać lub nie warto się zakochać-tezy) 2)Rozwinięcie-argumenty które .Barok /86/ XX-lecie /249/ Młoda Polska /155 .Rozprawka na temat:Czy coś pozostało z baroku w życiu współczesnych polaków rozrpawka zadanie dodane 19 stycznia 2014 w Język polski przez użytkownika kamil7527 ( 0 ) [Szkoła podstawowa]Praca klasowa..

Nie ważne jakich rzeczy bądź tematów szukamy - na pewno coś znajdziemy.

Młode osoby, w wieku od 14-17lat spędzają dziewięć nawet dziesięć godzin "surfując" po Internecie, a naukę odstawiają na dalszy plan.. Jest to złe, gdyż wtedy uczniowie mają zaległości w szkole.. Piszemy o wydarzeniach, polityce .. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Ponieważ jej celem ma być przeforsowanie jakiejś opinii, zbieramy argumenty, którymi staramy się coś udowodnić, o czymś przekonać, ustosunkować do zadanego pytania lub rozwiać wątpliwość.Rozprawka na temat: Internet zbliża ludzi czy oddala?. 2009-05-01 17:15:22 Potrzebuje - napisać przemówienie na temat - Internet szansa czy zagrożenie 2010-11-05 20:44:09 Napisz rozprawke n temat : Pielęgnacja roślin 2010-11-08 20:08:24Napisz rozprawke na temat zalet i wad korzystania z internetu.. O wyborze informacji decyduje tu użytkownik, który powinien dysponować tzw. "dojrzałością informacyjną"[3].. Takie opinie mogą mieć ci, którzy nie radzą sobie z korzystaniem z dobrodziejstw sieci.. Proszę o.. - rozwiązanie zadaniaZadanie: napisać rozprawke na temat internet to zagrożenie czy okno na swiat teza ma sie zaczynać od słów moim Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy..

Uważam jednak, że ...Napisz plan rozprawki na temat,, Internet dobrodziejstwo, czy zagrożenie ''.

Przy pomocy programu Internet Explorer i niezliczonej ilości wyszukiwarek (np.: Google), „serfowanie" staje się przyjemne i .Uważam, że Internet może być globalnym śmietnikiem, ponieważ jest w nim mnóstwo rzeczy bardzo przydatnych i potrzebnych w życiu człowieka, ale również i takich , które nie mają żadnego znaczenia i są nic nie warte, tworząc w ten sposób globalny śmietnik.. Może służyć do nauki; 4.. Piszemy sms- y, by się z kimś umówić, dzwonimy do bliskich, bo nie mamy czasu na spotkanie osobiste z nimi, rozmawiamy na skype z tymi, którzy mieszkają w innym mieście czy innym kraju.1.. Przez Internet można skontaktować się z wieloma osobami,które są daleko od nas; 7.Rozprawka jest jednym z zadań maturalnych w części pisemnej z języka polskiego na poziomie podstawowym.. Może służyć równierz do zabawy; 5.. Pierwszym argumentem są wady internetu.Przeglądając internet lub grając w jakiekolwiek gry komputerowe możemy się od tego uzależnić, każda gra ma coś przykuwającego uwagę i uzależnia, jednak po pewnym czasie się nudzi.Drugim argumentem jest .Na szczęście szybko poznałem jego tajniki i od tego momentu Internet stanowi nieodłączny element mojego życia, w którym naprawdę dużo się dzieje.. Przy pomocy przeglądarki internetowej jesteśmy jednak w stanie przeszukać błyskawicznie ogromne obszary wiedzy ludzkiej zawarte na stronach WWW.Bez wątpienia w Internecie znajdziemy potrzebne nam informacje z każdej dziedziny wiedzy.. Autorka: Joanna Kostrzewa Przedmiot: język polski Klasa: VII Opis scenariusza: Uczniowie i uczennice podczas lekcji dowiedzą się do czego służy rozprawka, jak jest zbudowana, jakiego słownictwa używać w tej formie wypowiedzi pisemnej, aby uzasadnić swojeCzytanie książek to też jest złodziej czasu a jednak powinniśmy to robić.Internet bardzo w tym pomaga.. Wystarczy umieć szukać i odpowiednio wybrać.. Musze na jutro napisać rozprawko o internecie od tego zalerzy moja ocena z polskiego na 1 semestr 1lub2 prosze pomuszczie.Internet ma jednak swoje plusy.. Internet jest taki sam, jak cały otaczający nas świat .Napisz rozprawkę na temat: "Czy Krzyżacy powinni znajdować się na liście lektur?". rozprawka z baroku?Barok zrodził się na gruncie nauk plastycznych i uznany został za .Zadanie: napisz rozprawkę na temat telewizja, czy komputer na jutro, bardzo pilne Rozwiązanie: nie będę pisała całej, bo ułożyć kilka zdań nie powinno stanowić problemu tezaNapisz rozprawkę na temat "Czy warto czytać książki"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt