Obszerne opracowanie jakiegoś zagadnienia krzyżówka
W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „obszerne, pisemne opracowanie zagadnienia" znajdują się 254 opisy do krzyżówek.. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa opracowanie znajdują się łącznie 163 synonimy.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła „obszerne, pisemne opracowanie zagadnienia" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji .Hasło do krzyżówki „obszerne opracowanie na piśmie" w słowniku krzyżówkowym.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś zagadnienia napisane szablonowo, bez inwencji" znajdują się 142 opisy do krzyżówki.. Doskonała pomoc.Lektura z opracowaniem: szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki, przejrzysty układ, wygodny format, doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji,.Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki.. Miejsce wielkiej bitwy powietrzno morskiej gdzie amerykanie zadali poważne straty Japończykom w 1942 2.. Czas i miejsce akcji.. obszerne opracowanie zagadnienia ★★★ ELABORAT: zbyt obszerne opracowanie ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie w krzyżówce Panorama dnia 2020-09-21 ★★★ ELABORAT: opracowanie tyleż obszerne, co nudne ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu w krzyżówce Panorama dnia 2018-05-21 .Hasło krzyżówkowe „obszerne, pisemne opracowanie jakiegoś zagadnienia" w słowniku krzyżówkowym..

Słownik synonimów do słowa opracowanie.

Pojawiają się tu jednak liczne retrospekcje .Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery T Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę obszerne dzieło naukowe , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe.. : obszerne pismo ★★★ EPISTOŁA: obszerne pismo ★★★ EUFEMIZM: zastępuje zwrot zbyt dosadny .Krzyżówki on-line.. Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!obszerne opracowanie zagadnienia ★★★ ELABORAT: długie opracowanie pisemne ★★★ ELABORAT: długie pisemne opracowanie ★★★ PROBLEMY: zagadnienia, trudności ★★★ PROTOKÓŁ: pisemne sprawozdanie z obrad ★★★ PRZYBORY: mogą być pisemne ★★★ ROZEZNANIE: znajomość zagadnienia w krzyżówce Panorama dnia 2013-11 .Hasło krzyżówkowe „elaborat" w leksykonie krzyżówkowym.. Północno zachodnia część Francji gdzie nastąpiło lądowanie wojsk sprzymierzonych 6 czerwca 1944 3.. Charles Dickens napisał „Opowieść wigilijną" w listopadzie 1843 roku.. Rozwiąż krzyżówkę: 1.. Inne opisy: zespół działań skierowanych przeciwko pewnej grupie społecznej (np. etnicznej, rasowej, mniejszościowej), łamiący podstawowe prawa człowiekaRozwiązaniem tej krzyżówki jest 9 długie litery i zaczyna się od litery A Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę nowe opracowanie piosenki , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Opowieść wigilijna - opracowanie, problematyka, bohaterowie..

Lista słów i wyrażeń podobna do słowa opracowanie: opracowanie naukowe.

W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła „elaborat" znajduje się 85 definicji do krzyżówek.. Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki.. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery S Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę naukowe opracowanie , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Krzyżówka - Wykorzystaj podpowiedzi, aby rozwiązać krzyżówkę..

Poziomo: 4 ...szerokie, obszerne przedstawienie jakiegoś zjawiska, zagadnienia i jego kontekstu.

Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających,.taki, który ma charakter wskazówki (informacji), stanowi wskazówkę umożliwiającą rozwiązanie jakiegoś problemu, rozstrzygnięcie jakiegoś zagadnienia.. Wybierz słowo i wpisz odpowiedź.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 9 długie litery i zaczyna się od litery A Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę opracowanie utworu , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: krzyżówka II wojna światowa.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła „obszerne opracowanie na .obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu w krzyżówce Panorama dnia 2018-05-21 ★★★ kolor40: ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie w krzyżówce Panorama dnia 2020-09-21 ★★★ ELABORAT: zbyt obszerne opracowanie ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie zagadnienia ★★★ ELABORAT: opracowanie tyleż obszerne, co nudne .Hasło do krzyżówki „obszerne, pisemne opracowanie zagadnienia" w słowniku krzyżówkowym.. Synonimy te podzielone zostały na 18 różnych .obszerne opracowanie zagadnienia ★★★ ELABORAT: opracowanie tyleż obszerne, co nudne ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu w krzyżówce Panorama dnia 2018-05-21 ★★★ kolor40: EPISTOŁA: żart..

W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „obszerne opracowanie na piśmie" znajduje się 296 opisów do krzyżówki.

Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „obszerne, pisemne opracowanie jakiegoś zagadnienia" możesz dodać je za pomocą formularza .Hasło do krzyżówki „obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś zagadnienia napisane szablonowo, bez inwencji" w słowniku szaradzisty.. Inne opisy: ironicznie, pobłażliwie o władzy - uprawnieniu do zwierzchnictwa nad jakąś grupą, możliwości sprawowania rządówSzczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki.Robinson kruzoe opracowanie (Daniel Defoe).. W walce o to miasto w ówczesnym ZSRR Niemcy ponieśli klęskę i odtąd nagapił moment .Opracowanie lektur: Kameleon, Śmierć urzędnika, Końskie nazwisko, Człowiek w futerale.. Klinij w określenie obok diagramu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt